Rendszergazda

  • Cég neve

    LC Expert Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MICROSOFT OFFICE ACTIVE DIRECTORY DHCP DNS SQL OPERÁCIÓS RENDSZEREK VMWARE APACHE LINUX IIS
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Microsoft rendszerek üzemeltetése, konfigurálása, karbantartása
  • Microsoft tartományi rendszer
  • Microsoft office rendszerek, MS365 előfizetések
  • Aktív segítségnyújtás a felhasználóknak
  • Hálózat, hálózati eszközök kezelése
  • Active Directory és szolgáltatásai (User management, group policy, dhcp, dns, file and print sharing, stb...)
  • Webkiszolgáló rendszer (IIS)
  • Adatbázis kezelő rendszer (MS SQL)
  • Microsoft desktop operációs rendszerek

Elvárások

  • Többéves éves szakmai tapasztalat
  • MS SQL, IIS, O365, Azur rendszerismeret.
  • Jó problémamegoldó készség és rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás.
  • Képesség a hibák megtalálására és dokumentálására, valamint azok hatékony kommunikációja a fejlesztői csapattal
  • Részletes és precíz munkavégzés, valamint nagyfokú figyelem a részletekre.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó projektek és határidők esetén is.

Előnyt jelent

  • Virtuális rendszer tapasztalat (HyperV és VMWare)
  • Webkiszolgáló rendszer (NGNIX, Apache)
  • MS development tools ismeret (VisualStudio, .Net framework)
  • Linux, MacOS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés.
  • Fejlődési lehetőség és szakmai fejlődés támogatása.
  • Irodai munkavégzés
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos, támogató és inspiráló csapat.
  • Érdekes és változatos projektek.
  • Innovatív technológiák és fejlesztői eszközök használata.

Céginformáció

Egy dinamikus több területen aktív vállalatcsoport keres megbízható rendszergazdát elsősorban Microsoft rendszereinek és hálózatának üzemeltetésére.

Fényképes és részletes önéletrajzzal, valamint a tapasztalatokat és az alkalmazható készségeket összefoglaló rövid kísérő levéllel. Kérjük a bérigény megjelölését.